Kategoriler
Alışveriş Sepetim


TÜRK BAYRAĞI

TÜRK BAYRAĞI

Türk Bayrağı her ölçüde Türk bayrağı imalatı yapmaktayız kullandığımız kumaşlar Paraşüt kumaşı, Raşel kumaş, Alpaka kumaş ve Saten kumaşlardır. Bayraklarımız  kanunu’na göre nizami şekilde üretilir. Firmamızın uzun yıllardır kazandığı imalat tecrübesi ile dikiş işçiliğini üst seviyede tutuyoruz. Adetli Milli Bayrak siparişlerinizde uygun fiyat garantisi veriyoruz. Stoklarımızda Her ebatta bayrak  mevcuttur.

Aplike Dikişli TÜRK BAYRAĞI – Hilal ve yıldız kısmı el işçiliği olup zigzag makineler yardımı ile en iyi kaliteyi yaratmak için dikilir, Büyük ebatlı bayrakları bu şekilde imal ediyoruz 

Boya Baskılı Dokuma Bayraklar  – Bir çok devlet daireleri ve askeri kuruluşlar için belirli ölçülerde aşındırma tekniği ile üretilir. Çok dayanıklı olup uzun süre görünümünü korur.     Kişisel kullanım içinde idealdir.

Dijital Baskılı Bayraklar  – Örme polyester kumaştan modern dijital baskı tekniği ile üretilmiştir. Ekonomik ve arada bir kullanım için idealdir..

TÜRK BAYRAĞI FİYATLARI
Yeni Ürün Çok Satılan
Marka: TÜRK BAYRAĞI MODELLERİ Ürün Kodu: TÜRK BAYRAĞI FİYATLARI
Türk Bayrağı FiyatlarıTürk Bayrağı Fiyatları değerine paha biçilmez olan Türk bayrağı imal edilirken elbette belirli miktarlarda masraf yapılmaktadır. Türk bayrağı fiyatları kullanılacağı yere göre değişebildiği gibi, ebatlarına ve kullanılan malzemesine göre de farklılaşabilmektedir.Çeşitli firmala..
0,90TL
Vergiler Hariç:0,76TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)