Kategoriler
Alışveriş Sepetim


TANITIM STANDI

TANITIM STANDI

Tanıtım Standları tanıtımlarda, ürüntattırmalarda, marketlerde, fuarlarda,açılışlarda, broşür dağıtımlarda kısaca bir çok reklam, tanıtım ve branding çalışmalarında kullanılır. Tanıtım standları, Oval Tanıtım Standı (Diğer adı ile Fasulye tanıtım standı ), Eco Tanıtım Standı (Ecotattırma standı), Ortaboy  Tanıtım Standı (Ortaboy Tattırma Standı) olmak üzere 3 çeşittir. Orta Boy Tanırım Standına classic tanıtım standı (classic tatırma standı) adıda verilmektedir. Tanıtım Standları  (tattırma standları) raflı ve tekerleklidir. Tanıtım standları koli içerisinde çantalı bir şekilde sevkiyatları yapılmaktadır.


Tanıtım standının imalatı


Tanıtım standının imalatı önce 1.sınıf  dijital baskı teknikleri ile folyo baskıları yapılır.Yapılan bu folyo baskılar laminasyon ile kaplanır ve daha sonra bu baskılar tanıtım standlarına sıvanır.

OVAL TANITIM STANDI
Yeni Ürün
Marka: TANITIM STANDI MODELLERİ Ürün Kodu: OVAL TANITIM STANDI
OVAL TANITIM STANDIoval-tanitim-standi tanıtımlarda, ürüntattırmalarda, marketlerde, fuarlarda,açılışlarda, broşür dağıtımlarda kısaca bir çok reklam, tanıtım ve branding çalışmalarında kullanılır. Tanıtım standları, Oval Tanıtım Standı (Diğer adı ile Fasulye tanıtım standı ), Ec..
1.416,00TL
Vergiler Hariç:1.200,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)