Kategoriler
Alışveriş Sepetim


DAMLA BAYRAK

Damla Bayrak 

Damla bayrak faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Damla bayrak açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında, mağaza ve dükkan önlerinde markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.


Damla bayrak (bir diğer adıyla flying banner) üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam ve tanıtım materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan damla bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan damla bayrak, kalabalık bir caddede bile firmanızın, ürünlerinizin tanınmasını ve akılda kalıcı olmasını sağlar. Yapısı itibarıyla rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen bayraklar kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.

DAMLA BAYRAK

DAMLA BAYRAK FİYATLARI
Yeni Ürün
Marka: DAMLA BAYRAK MODELLERİ Ürün Kodu: DAMLA BAYRAK FİYATLARI
Damla Bayrak FiyatlarıDamla bayrak Fiyatları faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Damla Bayrak  açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında, mağaza ve dükkan önlerinde markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.Damla bayrak Fiyatları (bir diğer adıyla..
0,90TL
Vergiler Hariç:0,76TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)