Kategoriler
Alışveriş Sepetim


OLTA BAYRAK

Olta Bayrak Özellikleri

Olta bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Olta bayrağını açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında, mağaza ve dükkan önlerinde markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.


Olta bayrak (bir diğer adıyla plaj bayrağı) üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam ve tanıtım materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan olta bayrak, kalabalık bir caddede bile firmanızın, ürünlerinizin tanınmasını ve akılda kalıcı olmasını sağlar. Yapısı itibarıyla rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen Olta Bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.


Olta bayraklar çok farklı ebatlarda yapılabilir.


Küçük boy Olta bayrakların ölçüsü 50x200 cm’dir.


Orta boy Olta bayrakların ölçüsü 75x200 cm’dir.


Büyük boy Olta bayrakların ölçüsü 100x300 cm’dir.

OLTA BAYRAK FİYATLARI
Yeni Ürün
Marka: OLTA BAYRAK Ürün Kodu: OLTA BAYRAK FİYATLARI
Olta Bayrak FiyatlarıOlta bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Olta bayrağını açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında, mağaza ve dükkan önlerinde markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.Olta bayrak (bir diğer adıyla plaj bayrağı)..
0,90TL
Vergiler Hariç:0,76TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)