Kategoriler
Alışveriş Sepetim


Etiket/Sticker Çeşitleri

Etiket/Sticker Çeşitleri

Kuşe Etiket/Sticker 

Etiketler diğer adıyla stickerlar, firmaların birçok alanda tanınması için oldukça etkili bir yöntemdir. 17x25 cm, 25x35 cm, 84x52 mm gibi farklı ölçüleri mevcuttur.
Stickerlar 90 gr. Kuşe kağıdına basılır ve arka kısım yapışkan malzeme olduğu için tek yön olarak tasarlanmalıdır. Müşterilerimizin isteklerine göre parlak selefonlu veya selefonsuz olarak tasarlanır.
Altın yaldızlı, özel kesimli gibi seçenekleri de olan çıkartma etiketlerimiz 1.000 adet olacak şekilde basılır.
 Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, doğalgaz kombisi, apartman kapısı, otomobil camı gibi yüzeylere yapıştırılan stickerlar, potansiyel müşterilerin daima sizi ve markanızı görmenizi sağlar. Firmanızla bütünleşen bir slogan, logo veya renkler kullanmak çok etkili bir yöntemdir. tasarimdanbaskiya.com'da 90 gr. kuşe kağıda bastırabileceğiniz etiket ürününü siparişini, 5.2x5.2 cm, 8.4x5.2 cm, a4 , a5, a6 ebatlarından birini seçerek ve sonrasında tasarım dosyanızı siteye yükleyerek online olarak verebilirsiniz. Kuşe etiket/sticker fiyatları sipariş vereceğiniz ebada göre değişkenlik göstermektedir.
ETİKET / STİCER (115 gr Kuşe Çıkartma üzeri parlak selefon)
Yeni Ürün
Marka: ETİKET / STİCER Ürün Kodu: ETİKET / STİCER (115 gr Kuşe Çıkartma üzeri parlak selefon)
ETİKET / STİCER (115 gr Kuşe Çıkartma üzeri parlak selefon)Etiket, bir ürünün üretildiği tarih ile bilgilerinden, ürünün hangi firmaya ait olduğuna kadar üzerinde firma iletişim bilgilerinin olduğu veya sadece reklam olan, kendinden yapışkanlı baskılı materyallerdir. Kendi içinde kapatıcı, barkodlu,..
50,90TL
Vergiler Hariç:50,90TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)