Kategoriler
Alışveriş Sepetim


YELKEN BAYRAK

Yelken Bayrak Özellikleri

Yelken bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Yelken bayrağını açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında, mağaza ve dükkan önlerinde markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.


Yelken bayrak (bir diğer adıyla plaj bayrağı) üzerine her çeşit yazı, fotoğraf, grafik bastırabileceğiniz reklam ve tanıtım materyalidir. Esnek, dayanıklı ve hafif bir reklam bayrağı türü olan yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kurumsal kimlik çalışmalarının bir parçası olan yelken bayrak, kalabalık bir caddede bile firmanızın, ürünlerinizin tanınmasını ve akılda kalıcı olmasını sağlar. Yapısı itibarıyla rüzgarın estiği yöne dönen ve sürekli açık kalabilen yelken bayrak kampanyanızı, markanızı, dükkanınızın yerini anlatmanın en kolay yoludur.


Yelken bayraklar çok farklı ebatlarda yapılabilir.


Küçük boy bayrakların ölçüsü 50x200 cm’dir.


Orta boy bayrakların ölçüsü 75x200 cm’dir.


Büyük boy bayrakların ölçüsü 100x300 cm’dir.

YELKEN BAYRAK
Yeni Ürün
Marka: YELKEN BAYRAK MODELLERİ Ürün Kodu: <Yelken Bayrak Fiyatları
Yelken Bayrak FiyatlarıYelken bayrak tanıtım faaliyetleriniz için önemli bir reklam ürünüdür. Yelken bayrağını açılış etkinliklerinde, fuar organizasyonlarında, mağaza ve dükkan önlerinde markanızı duyurmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.Yelken bayrak (bir diğer adıyla plaj bayrağı) üzerin..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)