Kategoriler
Alışveriş Sepetim


MAKAM BAYRAĞI

Makam Bayrağı

Makam Bayrağı Resmi bir kurumda veya özel bir kuruluşta yönetici konumunda çalışanların odalarında bulunan çeşitli makam bildiren sembollerin yanı sıra, masalarının arka tarafında makam bayrağı bulundurdukları da görülmektedir. Makamın ağırlığını sembolize eden bu bayraklar hangi kurumda çalışılıyorsa onun logosu veya amblemine göre değişebilmektedir. Bu Makam Bayrağı yanında ise Türk Bayrağı bulundurulması da makama ayrı bir ağırlık kazandırır.


Yönetici odalarında, genel müdürlüklerde, mahkemelerde, üniversitelerde, valiliklerde, Emniyet Müdürlüklerinde, Türk Silahlı Kuvvetlerinde, belediye başkanlıklarında, müsteşarlıklarda, bakanlıklarda, başbakanlıkta, Türkiye Büyük Millet Meclisinde ve cumhurbaşkanlık makamında vazgeçilmez olan makam bayrakları son derece gösterişli olmaktadır. Yanında Türk bayrağı bulunduğu için özel kurum bayraklarında ay ve yıldız kullanılmaz.


Makamı temsil ettiği için özel kumaştan yapılan makam bayraklarının solması veya yıpranması söz konusu olmamaktadır. Yüksek kalite standartlarına göre üretilen makam bayrakları, bulunduğu makamı güzel temsil etmelidir. Makam sahibi koltuğuna oturduğunda sağ yanında kalacak şekilde yerleştirilmesi kanuni olarak şart olan Türk bayrağının karşı tarafında ise kurumu temsil eden makam bayrağı bulunur. Odaya girildiğinde bakan kişi sol tarafta Türk bayrağını, sağ tarafta ise makam bayrağını görmelidir. Türk bayrağının üzerinde ay ve yıldızdan yapılan alem bulunması şarttır ancak makam bayrağında bulundurulmaması gerekir. .

MAKAM BAYRAĞI FİYATLARI
Yeni Ürün
Marka: MAKAM BAYRAĞI MODELLERİ Ürün Kodu: MAKAM BAYRAĞI FİYATLARI
Makam Bayrağı FiyatlarıMakam Bayrağı özel üretim olarak imal edilen makam bayrağı fiyatları, firmamız bünyesinde oldukça uygun olmaktadır.  Makam Bayrağı talebe göre üretilen, özel amblem, logo veya sloganın basıldığı makam bayrakları özel direkleri ile teslim edilmektedir. Kristal parlak ..
0,90TL
Vergiler Hariç:0,76TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)